Plošná dlažba 400/600 x 400 x 45

Složení 

Jedná se o dvouvrstvé betonové dlaždice vyráběné vibrolisováním. Nášlapná vrstva je zpracována dle vzoru použité matrice a v různé barevné a povrchové úpravě. Nosná spodní vrstva je z prostého betonu.

Použití 

Dlaždice jsou vhodné pro použití v interiérech i exteriérech. Jsou vhodné pro okolí rodinných domů, k bazénům na terasy a podobně.

Pokládka dlaždic se nejčastěji provádí do pískového lože nebo jemného kameniva na rovný, upravený, případně zhutněný terén, nebo na rektifikační podložky. Pro těžší provoz je nutné provést odpovídající přípravu podkladu (štěrkopísek, štěrk, betonový podklad) Spáry jsou vysypány jemným pískem. 

Kolísáním barevných odstínu vstupních přírodních materiálu může způsobit jemné odlišnosti v barevnosti dlažby. Na dlažbě  se mohou objevit tzv. výkvěty. Jde o přírodní chemický proces, který za nějaký čas sám zmizí a nelze je ovlivnit. Výskyt obou jevů nemá vliv na kvalitu ani užitkové vlastnosti dlažby a nejsou předmětem reklamací.

Mohou se vyskytnout drobné barevné rozdíly oproti barevným letákům, což je způsobeno tiskemreplica rolex yacht master watches.

Technické údaje  

Rozměr: 400 x 400 x 45 mm

Hmotnost 1 ks: cca 18 kg

Počet ks na 1m2: 6,25 ks

Plošná hmotnost: cca 112,5 kg/m2