O nás

Betonové výrobky  FINO trade s.r.o.

Společnost FINO byla založena roku 1990 jako stavební firma. Jako taková se časem  zaměřila na stavbu rodinných domků a průmyslových staveb. Od roku 1992 jsme se rozšířili i o  výrobu betonového  zboží a výrobků a začalo budování vlastního skladového a zejména výrobního areálu v Modřicích u Brna. Později došlo i ke stavbě penzionu s bohatým sportovním zázemím, restaurací a kongresovým centrem FINO club v Brně Modřicích. V roce 2017 oslavíme 27. narozeniny. Po celou dobu fungování se kolektiv pracovníků snažil chovat maximálně profesionálně a vždy jsme preferovali individuální přístup k zákazníkům, abychom tak docílili co největší spokojenosti. Jsme společnost, která si zakládá na seriózním jednání, lidských hodnotách a stabilitědatejust replica.

Divize výrobní je zaměřena na výrobu betonových výrobků a betonového zboží. Jsme výrobci různých druhů zámkové dlažby, velkoplošné dlažby, betonových obrubníků zahradních, obrubníků silničních, obrubníků chodníkových, štípaných bloků, ztraceného bednění (základové tvárnice) a celé řady dalších betonových výrobků pro vaši stavbu. Všechny výrobky jsme schopni dodat v barvách dle přání klienta. Dále vyrábíme stropní systém TRIGON, který je obdobou systému MIAKO a je vhodný pro zastropení prakticky jakéhokoliv půdorysu. Výhodou je jednoduchá montáž a nenáročnost na speciální bednění nebo vybavení. Neméně významným výrobkem jsou zdící materiály, kde vyrábíme kompletní zdící systém včetně příčkovek, obvodových termobloků, a nezateplených nosných tvárnic. Obvodové zdivo splňuje díky svým tepelně technickým vlastnostem nejpřísnější kritéria a požadavky pro stavbu nízkoenergetických nebo pasivních domů.

Stavební společnost

Stavební divize společnosti FINO TRADE se specializuje jak na výstavbu rezidenčních nemovitostí středního a vyššího segmentu, tak na výstavbu komerčních nemovitostí. Do portfolia společnosti zapadá realizace vlastních developerských projektů rodinných domů a bytů, které splňují nejpřísnější měřítka kvality a funkčnosti. Součástí nabídky je nadstandardní péče o zákazníka, která v sobě zahrnuje služby spojené s pořízením nemovitosti včetně individuálního poradenství při zajištění financování. Fino je dnes moderní společností s dlouholetou tradicí, která si své dobré jméno pečlivě buduje již od roku 1990.

Penzion FINO Club

Penzion FINO Club v Modřicích u Brna s kapacitou 38 lůžek nabízí svým hostům vkusné zařízené dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje.

V nabídce je i apartmán určený pro čtyři osoby. 

Přímo v penzionu je restaurace s vynikající kuchyní, bar s kuželkami, kulečník a sportovní vyžití (tenisové kurty, squash, stolní tenis) a k relaxaci lze využít privátní sauny a masážního salonu. V letní sezónu je k dispozici venkovní terasa s obsluhou. V celém penzionu je k dispozici zdarma Wi-Fi připojení k internetu.V poslední době je penzion díky svému uspořádání vyhledávaným centrem pro firemní akce, školení, team building a svatby. Vše je v uzavřeném komorním a vysoce privátním prostředí doplněno o další širokou nabídku dle výběrů zákazníků. (ozvučení, umělecká vystoupení, živá hudba, svatební obřady na zahradě penzionu atd.)